Trwa ładowanie...
d3i7mpl
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Tragiczny wypadek w centrum Warszawy. Nie żyją dwie osoby

Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę, w centrum Warszawy - pijany kierowca wjechał w przystanek autobusowy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tragiczny wypadek w centrum Warszawy. Nie żyją dwie osoby
(Policja)
d3i7mpl

Jak poinformowała PAP w sobotę rano kom. Ewa Szymańska-Sitkiewicz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, trwa ustaleń przyczyn i okoliczności tragedii.

- Samochód marki volvo, ok. godz. 1 w nocy, wjechał w przystanek autobusowy na ul. Marszałkowskiej. Znajdowało się tam dwóch mężczyzn, mimo reanimacji nie udało się ich uratować. W aucie oprócz kierowcy było jeszcze dwóch pasażerów - relacjonowała.

Kierowca - 35-latek - miał blisko 2 promile alkoholu we krwi. - Żeby można było go przesłuchać, musi wytrzeźwieć. Musimy też przesłuchać świadków - powiedziała policjantka.

Według wstępnej hipotezy mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą. - Musimy jednak ustalić dlaczego - dodała Szymańska-Sitkiewicz.

d3i7mpl

Podziel się opinią

Share

d3i7mpl

d3i7mpl
Więcej tematów