Trwa ładowanie...

Tomasz Kabis ma nowotwór serca. Finalista "Mam Talent" rozpoczął trudną walkę o powrót do zdrowia

Tomasz Kabis, uczestnik programu „Mam Talent”, za pośrednictwem Facebooka przekazał swoim fanom smutną informację. U iluzjonisty w ostatnich dniach 2018 roku zdiagnozowano nowotwór serca.

Tomasz Kabis ma nowotwór serca. Finalista "Mam Talent" rozpoczął trudną walkę o powrót do zdrowiaŹródło: East News, fot: VIPHOTO
d27jm0t
d27jm0t

Tomasz Kabis – laureat programu "Mam Talent"

Tomasz Kabis był jednym z finalistów 6. edycji „Mam Talent”. Publiczność oraz jury konkursu była oczarowana sztuczkami iluzjonistycznymi, które w kolejnych odcinkach serwował im Tomasz Kabis. Dodatkowym atutem występów artysty był humor, który nieprzerwanie towarzyszył mu na scenie. Jego show w „Mam Talent” wzbudzało wiele pozytywnych emocji, a co najważniejsze wprowadzało w stan zdumienia i osłupienia. Występ w „Mam Talent” sprawił, że Tomasz Kabis stał się osobą rozpoznawalną, a jego kariera nabrała tempa. Teraz na jego drodze stanęła poważna choroba.

Tomasz Kabis ma nowotwór serca

W poniedziałek 4 lutego Tomasz Kabis za pośrednictwem Facebooka przekazał fanom, że w Wigilię zdiagnozowano u niego nowotwór serca. Jednak na tym nie kończą się jego problemy zdrowotne. W lutym okazało się, że nowotwór dał przeżuty do wątroby. Tomasz Kabis przekazał fanom informację, że nie traci wiary w powrót do zdrowia i rozpoczyna chemioterapię. Do miłośników swojej pracy zwrócił się z prośbą o wsparcie oraz modlitwę.

d27jm0t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27jm0t
Więcej tematów