Trwa ładowanie...
d3mnuo9
d3mnuo9
x-news/TVN 24

Śmierć miesięcznej Madzi w Łodzi. Prokuratura bada sprawę

Łódzka prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci miesięcznej Madzi. Martwe dziecko zostało znalezione w środę przez 36-letniego ojca. - Mężczyzna wrócił do domu po nocnej zmianie. W mieszkaniu zobaczył, że w łóżku obok jego żony leży córka - poinformował Krzysztof Kopania z łódzkiej prokuratury. 34-letnia matka dziecka była pijana. Została zatrzymana przez policję.
Share
d3mnuo9

Przyczyny śmierci dziewczynki wyjaśnić ma sekcja zwłok. Po przesłuchaniu matki prokurator zdecyduje o ewentualnym postawieniu zarzutów.

Jak informowało TVP Info, po powrocie do domu mężczyzna zauważył, że niemowlak leży w nienaturalnej pozycji. Na głowie dziecka była krew. Matki, która spała obok, nie można było dobudzić.

d3mnuo9

Przerażony mężczyzna wezwał pogotowie i próbował reanimować dziecko. Niestety bezskutecznie. Wynik badania krwi matki martwego niemowlęcia potwierdził, że kobieta była pijana.

Kobieta została zatrzymana przez policję. Pod jej opieką była też trójka starszych córek. Nie wiadomo co było bezpośrednią przyczyną śmierci dziecka. Wstępne oględziny noworodka nie wykazały na ciele żadnych obrażeń. Dziewczynka nie była też na nic leczona.

d3mnuo9

Podziel się opinią

Share
d3mnuo9
d3mnuo9
Więcej tematów