Trwa ładowanie...
dt8qdwa
RMF FM

Ryszard Petru: chcę przyspieszonych wyborów. Imperia padają zwykle w szczycie swojej chwały. PiS się nie utrzyma

• Ryszard Petru: będę pracować nad przyspieszonymi wyborami
• "To nie jest dobra zmiana, to zmiana szatańska"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(PAP, Fot: Maciej Kulczyński)
dt8qdwa

- Będę chciał pracować nad przyspieszonymi wyborami. Im szybciej, tym lepiej - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM, lider Nowoczesnej Ryszard PetruPetru. Dodaje, że "to, co się dzieje w Polsce, to nie jest dobra zmiana, tylko szatańska zmiana". - Szatan działa w nocy - mówi gość Kontrwywiadu.

- Imperia padają zwykle w szczycie swojej chwały. Nie wierzę, że prezydent Duda będzie w kółko podpisywał wszystko, co PiS rzuci na jego biurko - komentuje Petru w RMF FM. Jego zdaniem w PiS-ie nie ma pełnej jedności myślenia, tylko jest dyktatura. - Nie jest możliwe, żeby była utrzymana przez 3,5 roku - uważa polityk.

Petru liderem opozycji? - Musi być ktoś, kto narzuca narrację. Lider opozycji musi mieć strategię - uważa gość RMF FM. - Jeżeli Grzegorz Schetyna deklaruje współpracę, to ja powiem ‘sprawdzam’. Przy pierwszym wniosku sprawdzę, czy posłowie PO będą mogli się podpisać pod naszym wnioskiem. Do tej pory mieli zakaz podpisywania się pod naszymi wnioskami, włącznie z wydaleniem z klubu - mówi Ryszard Petru.

dt8qdwa

Podziel się opinią

Share

dt8qdwa

dt8qdwa
Więcej tematów