Trwa ładowanie...

Ryszard Czarnecki: minister Radosław Sikorski powinien się spalić ze wstydu, to świństwo

Prezes PiS przechodził badania przez ostatnie dwa dni. Łącznie potrwają do piątku. Nieobecność Jarosława Kaczyńskiego na uroczystościach z okazji 25-lecia wolności nie miała nic wspólnego z żadną "chorobą dyplomatyczną" - mówi WP.PL Ryszard Czarnecki z PiS.

Share
Ryszard Czarnecki: minister Radosław Sikorski powinien się spalić ze wstydu, to świństwo
Źródło: WP.PL
d25809s

W środę sprawę komentował na Twitterze szef MSZ Radosław Sikorski: "Krzesło Prezesa Kaczyńskiego na Pl.Zamkowym puste. Do bojkotu wolnej Polski przyzwyczailiśmy się. Bojkot Stanów Zjednoczonych to nowa jakość". Później jednak dopisał: "Jeśli to prawda, że Prezes Kaczyński jest niedysponowany, to naturalnie zwracam honor i życzę powrotu do zdrowia".

Czarnecki nie krył oburzenia wpisem. - Kpienie z tego, że inny polityk jest w szpitalu, to obrzydliwe świństwo.Minister powinien spalić się ze wstydu. Przypomnę, że to rzecznik rządu, Paweł Graś mówił kiedyś, że "USA to obce mocarstwo". Więc lepiej, by pan Sikorski siedział cicho - mówi europoseł.

Pytany o stan zdrowia prezesa, mówi: - Jarosław Kaczyński jest silnym człowiekiem i wszystko przetrwa, a badania, które mu zlecono były po prostu konieczne.

d25809s

Podziel się opinią

Share
d25809s
d25809s
Więcej tematów