Trwa ładowanie...
d1ptr92

Rusza kampania wyborcza Kazimierza Górskiego na prezydenta Sosnowca

Wkrótce wybory samorządowe, więc politycy przygotowują się już do walki. Nie inaczej jest w przypadku obecnego prezydenta Sosnowca Kazimierza Górskiego. Na razie opublikował swoje zdjęcie nawiązujące do plakatów wyborczych Baracka Obamy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rusza kampania wyborcza Kazimierza Górskiego na prezydenta Sosnowca
(materiały prasowe)
d1ptr92

Wzorem amerykańskiego prezydenta, Górski zastosuje w swojej kampanii niebieskie i czerwone barwy. Podobnie też wygląda sprawa grafiki - pomysł rządzącego Sosnowcem nawiązuje do plakatów wyborczych w Stanach Zjednoczonych, na których znalazły się takie osobistości jak Ronald Reagan czy Barack Obama.

Kampania Kazimierza Górskiego ma składać się z wielu etapów - na tę chwilę poinformowano tylko o tym. Reszta okryta jest na razie tajemnicą, jednak lada dziej dowiemy się wszystkiego.

Pierwszym punktem kampanii jest strona internetowa prezydentgorski.pl, która wciąż przekierowuje internautów na fanpage Górskiego na Facebooku.

Zaplanowano także kampanię billboardową w różnych częściach miasta oraz przygotowanie gadżetów dla wyborców, które trafią do mieszkańców w przyszłym tygodniu. Rozdawane mają być balony, kredki, notesy i koszulki. Wizerunek Kazimierza Górskiego trafi też na opakowania cukierków "krówek".

d1ptr92

Podziel się opinią

Share

d1ptr92

d1ptr92
Więcej tematów