Trwa ładowanie...

Rusza kampania wyborcza Kazimierza Górskiego na prezydenta Sosnowca

Wkrótce wybory samorządowe, więc politycy przygotowują się już do walki. Nie inaczej jest w przypadku obecnego prezydenta Sosnowca Kazimierza Górskiego. Na razie opublikował swoje zdjęcie nawiązujące do plakatów wyborczych Baracka Obamy.

Share
Rusza kampania wyborcza Kazimierza Górskiego na prezydenta Sosnowca
Źródło: materiały prasowe
d36hvf8

Wzorem amerykańskiego prezydenta, Górski zastosuje w swojej kampanii niebieskie i czerwone barwy. Podobnie też wygląda sprawa grafiki - pomysł rządzącego Sosnowcem nawiązuje do plakatów wyborczych w Stanach Zjednoczonych, na których znalazły się takie osobistości jak Ronald Reagan czy Barack Obama.

Kampania Kazimierza Górskiego ma składać się z wielu etapów - na tę chwilę poinformowano tylko o tym. Reszta okryta jest na razie tajemnicą, jednak lada dziej dowiemy się wszystkiego.

d36hvf8

Pierwszym punktem kampanii jest strona internetowa prezydentgorski.pl, która wciąż przekierowuje internautów na fanpage Górskiego na Facebooku.

Zaplanowano także kampanię billboardową w różnych częściach miasta oraz przygotowanie gadżetów dla wyborców, które trafią do mieszkańców w przyszłym tygodniu. Rozdawane mają być balony, kredki, notesy i koszulki. Wizerunek Kazimierza Górskiego trafi też na opakowania cukierków "krówek".

d36hvf8

Podziel się opinią

Share
d36hvf8
d36hvf8
Więcej tematów