Trwa ładowanie...

Rosyjski bloger zamieścił kolejne drastyczne zdjęcia ze Smoleńska

Jak donosi TVN24.pl, rosjanin Anton Sizych, występujący pod pseudonimem Gorożanin iz Barnauła, umieścił na swoim blogu kolejne drastyczne zdjęcia z miejsca katastrofy smoleńskiej.

Share
Rosyjski bloger zamieścił kolejne drastyczne zdjęcia ze Smoleńska
Źródło: PAP/EPA, Fot: YURI KOCHETKOV
d47hps1

Portal donosi, że we wpisie datowanym 30 listopada znajduje się 10 zdjęć. "Dziewięć pochodzi z miejsca katastrofy z 10 i 11 kwietnia 2010. Na kilku z nich widać ciała ofiar" - czytamy. TVN24.pl zaznacza, że jedno ze zdjęć musi pochodzić z późniejszego okresu; widać na nim przeniesione już w inne miejsce części wraku złożone w całość. "Co ciekawe, na tym zdjęciu widać podpis Międzypaństwowy Komitet Lotniczy. Nie wiadomo jednak, czy to oznacza, że fotografia pochodzi z dokumentacji MAK" - podaje portal.

To kolejne drastyczne zdjęcia ze Smoleńska zamieszczone w sieci. Wcześniej polskie media ujawniły, że na rosyjskich stronach internetowych znajdują się drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej, w tym prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Według ABW fotografie niektórych ofiar pojawiły się na rosyjskich stronach 28 września.

Anton Sizych prowadzi swoje blogi w kilku serwisach blogowych. Ma też profile na najbardziej znanych portalach społecznościowych. Najczęściej występuje pod nickiem "Gorożanin iz Barnauła". Sizych nie podaje praktycznie żadnych informacji na swój temat. Wiadomo tylko, że ma 51 lat i że jest żonaty.

d47hps1

Podziel się opinią

Share
d47hps1
d47hps1
Więcej tematów