Trwa ładowanie...
d1mcxyx

Rafał Majka ponownie odwiedzi Kraków!

Rafał Majka, który zwyciężył w tegorocznym Tour de Pologne, będzie honorowym gościem pierwszego etapu kolarskiego cyklu Tour de Cracovia. Impreza odbędzie się w sobotę.
Share
Rafał Majka ponownie odwiedzi Kraków!
Źródło: tourdecracovia.pl
d1mcxyx

Zwycięzca Tour de Pologne najpierw będzie uczestniczył w akcji "Bezpieczny rower" w miasteczku rowerowym w Czyżynach, a później pojawi się na pierwszym etapie wyścigu Tour de Cracovia jako gość honorowy.

Tour de Cracovia składa się z pięciu etapów rozgrywanych w ciągu roku: pierwszy etap (11 października 2014) na trasie Bieńczyce - Baranówka (plac kościelny Arka Pana ulica Obrońców Krzyża 1 - Centrum Kultury i Promocji w Baranówce - Gmina Kocmyrzów - Luborzyca); drugi etap (kwiecień/maj 2015) na trasie Bieżanów - Prokocim - Wieliczka; trzeci etap (maj/czerwiec 2015) na trasie Swoszowice - Świątniki Górne; czwarty etap (wrzesień 2015) na trasie Bronowice - Balice w Gminie Zabierzów; piąty etap (październik 2015) na trasie Mistrzejowice - Michałowice.

- Po zakończeniu ostatniego etapu rozegrany zostanie wyścig finałowy, w którym udział wziąć mogą tylko ci uczestnicy, którzy ukończyli minimum trzy z pięciu zaplanowanych tras - informuje zespół prasowy Urzędu Miasta Krakowa.

d1mcxyx

Impreza jest skierowana do amatorów i pasjonatów jazdy na rowerze. Wyścig rozpocznie się o godz. 11:00, koniec przewidywany jest na 12:45. O 13:00 kolarze będą mogli spotkać się z Rafałem Majką.

Udział w zawodach jest bezpłatny. Żeby wziąć udział w imprezie trzeba jedynie zarejestrować się na stronie internetowej www.tourdecracovia.pl lub w sobotę od godziny 9:30 do 10:30 w biurze zawodów na placu kościelnym Arki Pana.

d1mcxyx

Podziel się opinią

Share
d1mcxyx
d1mcxyx
Więcej tematów