Trwa ładowanie...

Petru chce debaty z Kopacz i Kaczyńskim

Lider Nowoczesnej Ryszard Petru zaapelował do premier Ewy Kopacz i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego o debatę na temat systemu emerytalnego, podatkowego i wolności gospodarczej.
Share
Ryszard Petru
Ryszard PetruŹródło: PAP, Fot: Rafał Guz
d2msjyb

Lider Nowoczesnej argumentował, że dyskusja w polskiej polityce nie może odbywać się tylko na poziomie spotów wyborczych. - Spoty nagrywane są w zaciszu studiów telewizyjnych i nie pokazują tak naprawdę, co politycy myślą, co wiedzą o polskiej gospodarce - powiedział Petru na konferencji prasowej przed Sejmem.

Lider Nowoczesnej wyjaśnił, że chce debatować z Kopacz i Kaczyńskim, ponieważ zajmują oni pierwsze miejsca na listach wyborczych PO i PiS w Warszawie. Petru w jesiennych wyborach będzie również jedynką swojej partii w Warszawie.

Petru w liście do Kopacz i Kaczyńskiego podkreślił, że debata byłaby okazją do skonfrontowania różnych propozycji dla Polski. Jej przedmiotem byłyby kwestie: sprawiedliwego i równo traktującego obywateli systemu emerytalnego; przejrzystego i umożliwiającego rozwój systemu podatkowego; wolności gospodarczej.

d2msjyb

Podziel się opinią

Share
d2msjyb
d2msjyb
Więcej tematów