Trwa ładowanie...
d4f3zt7

Partie poszukują kandydatów na prezydenta. PSL poprze Bronisława Komorowskiego?

Do wyborów prezydenckich w 2015 roku pozostało jeszcze wiele miesięcy. Partie poszukują już jednak kandydatów, których wystawią w wyborach. Sporą niespodzianką może być PSL, który może poprzeć starania o reelekcję Bronisława Komorowskiego.

Share
d4f3zt7

Wiadomo, że o fotel prezydenta RP chce się ubiegać Janusz Palikot z Twojego Ruchu. 14 grudnia zbierze się Rada Krajowa jego ugrupowania, która ostatecznie zadecyduje o jego kandydaturze. Nie wiadomo, czy na kandydowanie zdecyduje się Ryszard Kalisz. Może on otrzymać wsparcie ze strony swojej byłej partii - SLD. Decyzja na ten temat ma zapaść w sobotę - wynika z informacji TVP.

W PSL na razie nikt gorączkowo nie poszukuje kandydata na prezydenta. W kuluarach trwają dyskusje czy w ogóle go wystawiać czy też poprzeć starania Bronisława Komorowskiego o reelekcję na II kadencję.

Jaka decyzja zapadnie w szeregach PSL? Na razie nie wiadomo. Nie wiadomo także czy sam Bronisław Komorowski zdecyduje się ponownie ubiegać o fotel prezydenta. Na razie nie zabrał w tej sprawie oficjalnego stanowiska.

Źródło: TVP

d4f3zt7

Podziel się opinią

Share
d4f3zt7
d4f3zt7
Więcej tematów