Trwa ładowanie...
dxxlfcd

Owsiak przewrotnie odpowiada Pawłowicz. "Po trzykroć tak!"

Sławetna wypowiedź o "smrodzie" na sejmowym korytarzu sprowadziła na Krystynę Pawłowicz lawinę krytyki. Słowa poruszyły również Jerzego Owsiaka, który postanowił odnieść się do nich za pośrednictwem Facebooka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jerzy Owsiak wzywa posłów do negocjacji z niepełnosprawnymi
Jerzy Owsiak wzywa posłów do negocjacji z niepełnosprawnymi (East News)
dxxlfcd

"Przed chwilą byłam w Sejmie. Na antresoli, w miejscu dla prasy i w korytarzu głównym na parterze trudny do zniesienia smród. Zapytana o to pani z TVN powiedziała, że też czuje, ale to »od farby, bo gdzieś coś malowano«. Ale nigdzie prac malarskich nie było" - napisała w środę na Twitterze posłanka PiS.

Szef WOŚP zaskoczył, przyznając rację posłance PiS. Przywołał również przykrą historię swojej matki, która w ostatnich dniach życia była pacjentką hospicjum.

dxxlfcd

"Pani Krystyno, po trzykroć tak! Choroba, cierpienie - nie pachną. Pani to określiła słowem »smrodu«. Ja może powiem delikatniej – słabo pachnie (...) Kiedy moja mama umierała w hospicjum, gdzie opiekowano się nią bardzo dobrze, wszechobecny był zapach choroby, zapach cierpienia. Nie ma na to aerozolu, nie ma na to żadnego pochłaniacza czy cudów, służących likwidacji przykrych zapachów" - napisał.

Zobacz także: Nowe prawo pozwoli na kąpiele tylko przez 30 dni w roku.

Owsiak nie powstrzymał się jednak od drobnej złośliwości. Działacz stwierdził, że być może Krystyna Pawłowicz nie zna "świata cierpienia" i nie zna problemów ludzi chorych. "Żyje Pani na kompletnie innej planecie, która też, można powiedzieć, dla kogoś być może nie pachnie dobrze" - skwitował.

dxxlfcd

Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaproponował posłance PiS rozwiązanie problemu. Jego zdaniem, aby "pozbyć się smrodu", wystarczy, by parlamentarzyści usiedli do poważnej rozmowy z protestującymi.

"Jeżeli tego nie zrobicie, to ten problem, jak bumerang wróci do Waszego oblężonego i zamkniętego na 4 spusty gmachu z jeszcze większą mocą, jeszcze większą złością i determinacją, która tylko pogłębia ból, a w Pani świecie zrobi jeszcze więcej smrodu, niż ma to miejsce dzisiaj" - zapowiada Owsiak.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dxxlfcd

Podziel się opinią

Share

dxxlfcd

dxxlfcd
Więcej tematów