Trwa ładowanie...

Niezwykłe widowisko halowe: Cirque du Soleil

Cirque du Soleil we współpracy z Alter Art Show mają przyjemność zaprosić publiczność na kolejne, niezwykłe widowisko halowe: Quidam

Share
Niezwykłe widowisko halowe: Cirque du Soleil
Źródło: WP
da8eso0

12, 13, 14.06.2015 - Kraków - TAURON Arena Kraków

18, 19, 20, 21.06. 2015 - Gdańsk/Sopot - Ergo Arena

Bilety już w sprzedaży!

Kliknij i kup bilet

da8eso0

Światowa premiera Quidam miała miejsce w Montrealu pod sławnym białym namiotem w kwietniu 1996. Od tego czasu, przedstawienie podróżowało po pięciu kontynentach i zostało obejrzane przez wielomilionową publiczność. W grudniu 2010 Quidam wyruszył w kolejną podróż, odgrywając tę samą zniewalającą produkcję, tym razem w arenach. Międzynarodowa obsada składa się z 46 światowej klasy akrobatów, muzyków, wokalistów i niezwykłych postaci.

Mała Zoé jest ciekawską, tęskniącą za zabawą dziewczynką; jej pełni rezerwy rodzice pochłonięci są „światem dorosłych”. Szukając wypełnienia pustki, Zoé ucieka do wyimaginowanego świata, świata Quidamu, w którym spotyka postaci, zachęcające ją do puszczenia wodzy fantazji.

Cirque du Soleil

Cirque du Soleil, założony w Quebecu w 1984 roku, z grupy 20 ulicznych artystów stał się dużą organizacją zapewniającą wysokiej jakości artystyczną rozrywkę. Firma zatrudnia obecnie 4 tysiące pracowników, w tym ponad 1200 artystów z 50 różnych krajów. Cirque du Soleil oczarowało i zachwyciło blisko sto pięćdziesiąt milionów widzów w ponad trzystu miastach, w ponad czterdziestu krajach, na sześciu kontynentach.

Alter Art Show

Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk i koncertów na najwyższym poziomie, gromadzących setki tysięcy osób każdego roku.

da8eso0

Podziel się opinią

Share
da8eso0
da8eso0
Więcej tematów