Trwa ładowanie...
d1q8c86
d1q8c86
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Napastnicy na motocyklu strzelali do właściciela kantoru. Trwa obława

Trwa obława na mężczyzn, którzy jadąc na motocyklu oddali strzały do właściciela kantoru z Niepołomic - podaje RMF FM. - Małopolska policja poszukuje pasażera motocykla, który ostrzelał samochód i zranił kierowcę na terenie powiatu wielickiego - potwierdza Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1q8c86

Do zdarzenia doszło ok. godz. 17.00 w miejscowości Targowisko (pow. wielicki). Kiedy motocykl zrównał się z samochodem kierowanym przez 41-letniego mężczyznę, pasażer motocykla oddał do niego strzały.

Ostrzelany mężczyzna, mieszkaniec powiatu wielickiego, trafił do szpitala ranny w ramię. Jego życie nie jest zagrożone. Jak podało radio RMF, jest on właścicielem kantoru w Niepołomicach.

Policja zablokowała drogi na terenie powiatu wielickiego i ościennych powiatów, do poszukiwania napastników skierowano także śmigłowiec.

d1q8c86

Podziel się opinią

Share

d1q8c86

d1q8c86
Więcej tematów