Trwa ładowanie...
d23hl9u
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Miss Kolumbii zwyciężyła w konkursie Miss Universe

Miss Kolumbii 22-letnia Paulina Vega zwyciężyła w finale konkursu Miss Universe, który odbył się w Miami na Florydzie. Vega pokonała 87 współzawodniczek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
22-letnia Paulina Vega została nową Miss Universe
22-letnia Paulina Vega została nową Miss Universe (PAP/EPA, Fot: RHONA WISE)
d23hl9u

Tytuł pierwszej wicemiss przyznano Miss USA Nii Sanchez a drugiej - Miss Ukrainy Dianie Harkuszy.

Nowa Miss Universe jest wnuczką legendarnego śpiewaka operowego, tenora Gastona Vegi.

Po otrzymaniu korony najpiękniejszej Vega powiedziała, że był to jej pierwszy i ostatni konkurs bowiem zamierza jak najszybciej wrócić do przerwanych studiów z zakresu administracji biznesu.

- Reprezentowanie współczesnej kobiety to dla mnie marzenie, które stało się rzeczywistością. Kobiety, która nie tylko stara się być piękną i czarującą, ale także inteligentną, profesjonalną i ciężko pracującą - powiedziała nowa Miss Universe.

d23hl9u

Podziel się opinią

Share

d23hl9u

d23hl9u
Więcej tematów