Trwa ładowanie...
d1k31t2
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Marek Migalski - doktor niehabilitowany

Po kilku latach prób politolog Marek Migalski przegrał bitwę o stopień doktora habilitowanego, donosi "Rzeczpospolita".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marek Migalski
Marek Migalski (PAP, Fot: Radek Pietruszka)
d1k31t2

Rada Wydziału Politologii lubelskiego UMCS zdecydowała nie przyznać mu tego tytułu, choć pod koniec marca uczelniana komisja wydała pozytywną decyzję.

Migalski sugeruje, że odmowa pachnie względami politycznymi, co oburza dziekana wydziału prof. Grzegorza Janusza. Mówi on, że Migalski popełnił błąd, istotny w tzw. nowej procedurze. Gdyby jako swoje osiągnięcie naukowe wskazał dorobek po doktoracie, miałby większe szanse na habilitację. Natomiast wskazanie książki z 2008 r. prof. Janusz określa jako "niefortunne".

d1k31t2

Podziel się opinią

Share

d1k31t2

d1k31t2
Więcej tematów