Trwa ładowanie...
Policja

Małopolska: policja znalazła zwłoki dwojga osób. To prawdopodobnie matka i syn

Policja z Proszowic w Małopolsce wyjaśnia okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło na terenie gminy Koniusza. Na jednej z posesji znaleziono zwłoki 63-letniej kobiety. Wcześniej kobieta zgłosiła, że znalazła w studni ciało najprawdopodobniej swojego syna.
Share
Małopolska: policja znalazła zwłoki dwojga osób. To prawdopodobnie matka i syn
Źródło: Policja
dxucg48

Około godz. 18.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Proszowicach odebrał telefon od kobiety, która oświadczyła, że z jej studni wydobywa się nieprzyjemny zapach i podejrzewa, iż mogą tam być zwłoki jej 40-letniego syna. Dyżurny natychmiast skierował patrol pod wskazany adres.

Na miejscu okazało się, że w zabudowaniach gospodarczych znajdują się zwłoki 63-latki, która kilkanaście minut wcześniej dzwoniła na komendę. Kobieta najprawdopodobniej popełniła samobójstwo.

Sprawdzono także studnię wskazaną przez kobietę w zgłoszeniu. Jak się okazało, rzeczywiście znajdowały się w niej zwłoki.

Na razie nie ustalono tożsamości ofiary. Ciało zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zaplanowano sekcję. Ma ona odpowiedzieć na pytanie, kiedy i jak doszło do zgonu, oraz potwierdzić tożsamość.

Źródło: Małopolska Policja

dxucg48

Podziel się opinią

Share
dxucg48
dxucg48
Więcej tematów