Lewica atakuje dzieci
Demoralizujące ankiety przeprowadzane w
szkołach, forsowanie projektu ustawy zezwalającej na zabijanie
dzieci poczętych, podniesienie podatku na ubranka dziecięce,
likwidacja Funduszu Alimentacyjnego - to niektóre z "prezentów",
jakie najmłodszym zgotowała w ciągu ostatnich miesięcy lewica,
pisze "Nasz Dziennik".
Ile razy świadczyłeś płatne usługi seksualne na przykład za pieniądze, jedzenie, ubrania, kosmetyki?" - to tylko jedno z mniej drastycznych - choć trudno to sobie wyobrazić - pytań ankiety przeprowadzonej w ub.r. przez OBOP wśród młodzieży ponadgimnazjalnej. Kierownikiem badania był prof. Zbigniew Izdebski, a organizatorem całej akcji - przeprowadzonej bez jasnej zgody rodziców - Stowarzyszenie do Walki z Prostytucją i Pornografią Dziecięcą "Pro-Ecpat".
We wrześniu ub.r. Magdalena Środa, pełnomocnik rządu ds. równego statusu kobiet i mężczyzn, ogłosiła chęć wprowadzenia do przedszkoli "pogadanki o integralności cielesnej", argumentując, że jest to konieczne po ujawnieniu przypadków molestowania seksualnego i pedofilii. Eksperci bili na alarm, zaznaczając, że jest to próba indoktrynacji ideologicznej dzieci pod pretekstem uświadamiania.
W listopadzie ub.r. sejmowa Komisja Ustawodawcza głosami posłów lewicy skierowała pod obrady Izby projekt ustawy o świadomym rodzicielstwie, który zezwalał na bezkarne zabijanie dzieci poczętych (także u nieletnich dziewcząt, bez zgody rodziców) oraz wprowadzał edukację seksualną do szkół. Na szczęście w lutym br. projekt został odrzucony przez Sejm głosami posłów opozycji.
Takiej nawałnicy ataków na dzieci ze strony skrajnie liberalno- lewicowych ideologów nie obserwowaliśmy od dawna, pisze "Nasz Dziennik". Według psychologów i opozycji, wszystkie te pomysły to pokłosie lewicowej wizji oderwania dzieci od rodziców i podporządkowania ich wychowania państwu.
Zdaniem Jana Szafrańca, senatora RP, profesora psychologii i psychiatrii, łączy je chęć osłabienia rodziny jako podstawy ładu społecznego i najlepszego środowiska wychowawczego dla dzieci, w imię wzmożenia opieki instytucjonalnej nad dzieckiem.(PAP)