Trwa ładowanie...

Konferencja premiera Mateusza Morawieckiego i wiceszefa MSWiA Pawła Szefernakera

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów zapowiedziała konferencję prasową z udziałem szefa rządu i sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji. Planowy start o godz. 11.30.
Share
Konferencja Mateusza Morawieckiego i Pawła Szefernakera
Konferencja Mateusza Morawieckiego i Pawła SzefernakeraŹródło: Getty Images, Fot: Thierry Monasse
d3m2qxn

Konferencja Mateusza Morawieckiego i Pawła Szefernakera

KPRM nie podało, jaki będzie temat konferencji, w której weźmie udział Mateusz Morawiecki i Paweł Szefernaker. W środę odbyło się posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, w który wziął udział sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.

d3m2qxn

Oprócz wiceszefa MSWiA wzięli w nim udział minister rodziny Marlena Maląg, wiceszef Ministerstwa Spraw Zagranicznych Marcin Przydacz, wicepremier i minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Piotr Gliński czy szef Ministerstwa Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak.

W posiedzeniu uczestniczyli również zastępca szefa Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha, wiceminister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski, a także przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa, Ministerstwa Zdrowia Rządowego Centrum Bezpieczeństwa i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3m2qxn

Podziel się opinią

Share
d3m2qxn
d3m2qxn
Więcej tematów