Trwa ładowanie...
dq82vlf
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Kolejni imigranci idą na piechotę z Budapesztu do Wiednia

Kilkuset imigrantów opuściło dworzec kolejowy Keleti w Budapeszcie i na piechotę udało się do Wiednia. Dzień wcześniej w taką drogę wyruszyło około tysiąca imigrantów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejni imigranci idą na piechotę z Budapesztu do Wiednia
(PAP/EPA, Fot: ROLAND SCHLAGER)
dq82vlf

W ostatnich kilkunastu godzinach Węgry wysłały setką autobusów na granicę z Austrią ok. 4500 imigrantów, zabierając po drodze tych idących na piechotę autostradą w stronę Wiednia.

Władze węgierskie zapowiedziały jednak, że była to jednorazowa akcja i nie będzie więcej tego typu transportu.

2300 uchodźców przewieziono austriackimi pociągami do Wiednia, a ponad 1500 do Salzburga; reszta oczekuje na transport.

Przeważająca większość uchodźców chce jechać dalej do Niemiec.

dq82vlf

Podziel się opinią

Share

dq82vlf

dq82vlf
Więcej tematów