Trwa ładowanie...
d3yowiz

Kolejna edycja konkursu "Kraków bez barier"

Urząd Miasta już po raz ósmy nagrodzi obiekty i przestrzenie przyjazne wszystkim, zwłaszcza osobom, które na co dzień mają problemy z poruszaniem się. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca października.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejna edycja konkursu "Kraków bez barier"
(www.krakow.pl)
d3yowiz

Rusza już ósma edycja konkursu "Kraków bez barier". Jego celem jest promocja obiektów i przestrzeni dostępnych dla wszystkich, także osób mających problemy z poruszaniem się. Chodzi zarówno o rodziców z wózkami, jak i o osoby starsze czy niepełnosprawne.

Wyróżnienia będą przyznawane w czterech kategoriach: obiekty użyteczności publicznej, obiekty mieszkalne, obiekty zabytkowe oraz elementy przestrzeni publicznej. Konkursowe jury będzie oceniało poziom dostosowania przestrzeni do potrzeb wszystkich użytkowników, ale także pomysł i oryginalność zgłoszenia.

Nagrodą w konkursie jest tablica pamiątkowa, dyplom oraz prawo do używania logo konkursu we własnych materiałach reklamowych przez rok przez właściciela lub zarządcę obiektu.

d3yowiz

Zgłoszenia do konkursu mogą być przygotowane w dowolnej technice, zarówno papierowej, jak i elektronicznej. Do 31 października można je przesyłać na adres Wydziału Spraw Społecznych przy ul. Stachowicza 18 lub drogą mailową na adres: Bogdan.Dasal@um.krakow.pl z dopiskiem: "Kraków bez barier".

Więcej informacji można zaczerpnąć ze strony www.krakow.pl/bezbarier.

Organizatorem konkursu jest Urząd Miasta Krakowa.

d3yowiz

Podziel się opinią

Share

d3yowiz

d3yowiz
Więcej tematów