Trwa ładowanie...
d1n7gjk

Kaczyński chwali działania PiS: my nie dzielimy Polaków

Jarosław Kaczyński otworzył konwencję PiS we Wrocławiu. Mówił o tym, co udało się osiągnąć partii przez ostatnie lata rządów. Zauważył, że Polacy nie muszą wybierać, czy kupić żywność, czy leki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wrocław. Jarosław Kaczyński na konwencji PiS
Wrocław. Jarosław Kaczyński na konwencji PiS (PAP)
d1n7gjk

– Damy radę, ale wtedy jeżeli będziemy potrafili, biorąc pod uwagę wielką przewagę medialną naszych przeciwników, dotrzeć do Polaków. Powiedzieć im o tym, co się w Polsce dzieje. Bo przecież wielu w gruncie rzeczy ma mocno zamieszany obraz, zamieszany właśnie przez media, które na białe mówią czarne, a na czarne białe – stwierdził Jarosław Kaczyński na regionalnej konwencji PiS we Wrocławiu.

Prezes PiS podkreślił, że potrzebna jest walka "o przekonania, przeświadczenia, o duszę każdego Polaka".

- Polska się zmienia, w bardzo różnych miejscach, w wielkich miastach, w mniejszych. Ale musimy pamiętać, że ta zmiana wynika także z naszej polityki, szczególnie tam, gdzie te ośrodki są mniejsze. Bo my nie dzielimy Polaków. Nie dzielimy Polaków na tych lepszych i gorszych, w zależności od regionu albo od poglądów. My nie mówimy o nikim, że jest moherowym beretem - podkreślał Kaczyński.

- Już niejeden raz w ciągu ostatnich trzech lat było tak, że jeden z naszych rodaków nie musiał się zastanawiać, czy kupić żywność, czy kupić leki. Niejedna rodzina pierwszy raz wyjechała na wakacje. Niejeden człowiek mógł zdecydować się na pracę w odległym miejscu, bo ma na bilet. Ludzie mogli podjąć różne decyzje, których nie mogli wcześniej podjąć, choćby o zakupie smartfonu dla dziecka - dodał lider Prawa i Sprawiedliwości.

d1n7gjk

Zobacz także: Patryk Jaki zapowiada pierwszą aktywność w PE. "Koledzy przecierają oczy ze zdumienia"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1n7gjk

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

d1n7gjk

d1n7gjk
Więcej tematów