Trwa ładowanie...
d31q22l

Jarosław Sellin: mieliśmy już patriotyzm z czekoladowym orłem. Polacy wolą tradycyjną flagę

Mieliśmy już próbę wprowadzenia 11 listopada dziwnych elementów tzw. nowoczesnego patriotyzmu z różowymi balonami i czekoladowym orłem. Tymczasem widzimy, że na wszystkich imprezach młodzi ludzie idą pod biało-czerwoną flagą i białym orłem w koronie - mówił w #dziejesienazywo Jarosław Sellin z PiS. Krzysztof Bosak z Ruchu Narodowego pytany o bezpieczeństwo uczestników Marszu Niepodległości stwierdził, że ma nadzieję, że "służby porządkowe wyciągnęły wnioski z ubiegłych lat".
Share
d31q22l

Bosak tłumaczył, że liczy, że w tym roku podczas Marszu Niepodległości, który w środę przejdzie ulicami Warszawy, będzie spokojnie. - Pierwszy raz idziemy tą samą trasą, co w ubiegłym roku. Mam nadzieję, że służby porządkowe wyciągnęły wnioski z zeszłego roku - tłumaczył.

Jarosław Sellin zaproponował, by organizować więcej imprez w ramach tradycyjnie rozumianego patriotyzmu, gdyż "próba wprowadzenia nowoczesnego patriotyzmu z różowymi balonami i czekoladowym orłem" się nie przyjęła. - Widzimy, że na wszystkich imprezach młodzi ludzie idą pod biało-czerwona flagą i orłem w koronie. Symbole patriotyczne stały się trendy - zauważył polityk.

d31q22l

Burdy podczas Marszu Niepodległości w 2014 r.

Bilans działań chuliganów podczas ubiegłorocznego Marszu Niepodległości w Warszawie to 276 zatrzymanych, 75 rannych i zniszczenia szacowane na ponad 100 tysięcy złotych.

Trasa tegorocznego marszu przebiega tak samo, jak w ubiegłym roku - uczestnicy ruszą z ronda Dmowskiego, a potem przejdą przez centrum i Mostem Poniatowskiego na błonia Stadionu Narodowego.

d31q22l

Podziel się opinią

Share
d31q22l
d31q22l
Więcej tematów