Trwa ładowanie...
dxaknze
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Indie: terroryści są z Pakistanu; Pakistan: zdecydowanie nie

Terroryści, którzy w środę przypuścili serię krwawych zamachów w Bombaju, pochodzili z Pakistanu - oświadczył wysoki rangą przedstawiciel indyjskiej armii, gen. R.K. Hooda. Pakistan zdecydowanie zaprzecza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Indie: terroryści są z Pakistanu; Pakistan: zdecydowanie nie
(AFP)
dxaknze

Dziennik "Times of India" podał, powołując się na źródła w armii indyjskiej, że terroryści aresztowani w hotelu Trident/Oberoi prawdopodobnie pochodzili z okręgu Faridkot w pakistańskim stanie Pendżab.

W odpowiedzi na te doniesienia, pakistański minister obrony Chaudhry Ahmed Mukhtar zaznaczył, że Pakistan nie ma nic wspólnego z zamachami.

Pakistański minister spraw zagranicznych Shah Mehmood Qureshi, który przebywa właśnie z wizytą w Indiach, powiedział z koeli, że jest "zaszokowany i przerażony" zamachami w Bombaju. Zapewnił również o woli pełnej współpracy w zwalczaniu terroryzmu w regionie.

Indie często oskarżały wcześniej Pakistan o zamachy na swoim terytorium. Pakistan odpowiadał na to, że Indie nie powinny nikogo oskarżać bez dowodów.

dxaknze

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

dxaknze

dxaknze
Więcej tematów