Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na poniedziałek 22 października

Horoskop dzienny na poniedziałek 22 października. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na poniedziałek 22 październikaŹródło: iStock.com
d1073d0

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Zaufaj bliskiej osobie. Chociaż jej uwagi wcale Ci się nie podobają, dobrze Ci życzy. Okaż więcej pokory i wyrozumiałości. W Twoim otoczeniu jest wiele osób gotowych prawić fałszywe komplementy. To nie oni są dla Ciebie najbardziej wartościowi.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Każdy ma prawo do słabości. Przestań na siłę ukrywać swoje. W rzeczywistości masz w sobie wiele talentów, jednak niska samoocena nie pozwala Ci ich dostrzec. Jeżeli przestaniesz się obwiniać i skupisz na realizacji celów, bardzo szybko poczujesz ulgę.

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Los sprzyja dalekim podróżom. Chcesz wyrwać się z rutyny i przeżyć coś odmiennego. Bądź otwarty na nowych ludzi. Postaw również na samorozwój. To dobry moment na naukę nowych rzeczy i podszkolenie języków obcych.

d1073d0

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Po rozluźniającym weekendzie najwyższy czas brać się do roboty. Masz spore szanse na awans, ale musisz ustawić konkretny plan działania. Na pewien czas ogranicz życie towarzyskie. Czekają Ciebie nowe wyzwania, które wymagają solidnego przygotowania.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Los sprzyja sprawom miłosnym. Twoje uczucie do pewnej osoby staje się coraz silniejsze. Przestań się opierać i zrób pierwszy krok. Postaw na spotkanie w luźnej atmosferze. Pamiętaj jednak, że w tych sprawach nie warto się spieszyć. Metoda małych kroków sprawdzi się zdecydowanie lepiej.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Zastanów się, czy nie dźwigasz na swoich barkach zbyt wielu obowiązków. Chcesz spełniać się zawodowo, a przy tym pomagać najbliższym. Nie ma w tym niczego złego, dopóki nie zaniedbujesz samego siebie. Zagospodaruj więcej czasu na trochę relaksu. Gdy się odprężysz Twoja praca będzie bardziej produktywna.

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Nie rób niczego wbrew sobie. Ktoś będzie próbował usilnie namawiać się do czego, na co nie masz ochoty. Wykaż się asertywnością i broń swoich racji. Jesteś silną osobą, która doskonale wie, czego chce. Nie ulegaj presji innych pod wpływem chwilowej słabości.

d1073d0

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Przypadkowe spotkanie sprawi, że odżyją dawne wspomnienia. W swoim życiu poznałeś wiele wartościowych ludzi, z którymi z biegiem czasu zatarł się kontakt. Może powinieneś się odezwać? Mimo upływu czasu z wieloma ludźmi możecie nadawać na tych samych falach. Nie masz nic do stracenia.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Już na początku dnia pojawią się komplikacje. Z problemami nie poradzisz sobie sam, dlatego najlepiej poprosić o pomoc osoby zaufane i bardziej doświadczone. Spokojniej będzie dopiero pod wieczór. Znajdziesz wówczas czas na chwile wytchnienia. Spodziewaj się też zaskakującej wiadomości.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Ktoś z bliskich przeżywa trudny okres. Mimo, że sam nie masz teraz łatwo, powinieneś okazać mu zasłużone wsparcie. Sam zainicjuj spotkanie. Dla tej osoby, w chwili obecnej to może być niezwykle trudne. Jeżeli wykażesz się cierpliwością, Wasza więź się utrwali.

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10)
To Twój szczęśliwy dzień. Spodziewaj się niespodziewanego przypływu gotówki. Pamiętaj jednak, żeby umiejętnie gospodarować pozyskanymi środkami. Przed Tobą szansa dobrej inwestycji. Dokładnie przemyśl swoją strategię.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Czujesz coś więcej do pewnej osoby, jednak nie powinieneś się spieszyć. To nie jest najlepszy okres na wyznania miłosne. Ta osoba przeżywa trudne chwile i niechętnie zwierza się ze swoich problemów. Kluczem do sukcesu będzie cierpliwość i metoda małych kroków.

d1073d0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1073d0
d1073d0
Więcej tematów