Trwa ładowanie...

Czterej nieznajomi pili alkohol pod Pałacem Kultury, potem trzech pobiło i okradło czwartego

Warszawscy policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzewane o dotkliwe pobicie mężczyzny i kradzież w centrum Warszawy. Jak wynika z relacji ofiary, napastnicy najpierw bili ją pięściami i kopali po całym ciele, a następnie zabrali portfel z pieniędzmi i telefon.

Share
Czterej nieznajomi pili alkohol pod Pałacem Kultury, potem trzech pobiło i okradło czwartego
Źródło: Policja.pl
d3puv8e

Do zdarzenia doszło nieopodal Pałacu Kultury i Nauki. Cztery, nieznające się wcześniej, osoby piły nocą alkohol w parku przy PKiN-ie. Wódkę "zasponsorował" pokrzywdzony mężczyzna, który akurat tamtędy wracał z pracy.

Około 3.00 nad ranem, kiedy skończyła się już wódka, jeden z "biesiadników" poprosił pokrzywdzonego o papierosa. Mężczyzna nie pali, więc powiedział, że nie ma papierosów. Wtedy jedna z osób, która piła z nim alkohol rzuciła się na niego z pięściami, uderzając i kopiąc swoją ofiarę po całym ciele. Po chwili dołączyli do niej pozostali uczestnicy libacji.

d3puv8e

Kiedy napadnięty mężczyzna nie miał\ już sił bronić się, napastnicy wyciągnęli mu z kieszeni spodni portfel z gotówką w wysokości 400 złotych oraz telefon, po czym uciekli.

Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci po krótkim sprawdzeniu terenu zatrzymali trzy osoby podejrzewane o popełnienie tego przestępstwa. 43-letni Jarosław M., 45-letni Ryszard K. i 26-letni Karol Ł. zostali aresztowani i usłyszeli zarzut rozboju, za co grozi im 12 lat pozbawienia wolności.

d3puv8e

Podziel się opinią

Share
d3puv8e
d3puv8e
Więcej tematów