Trwa ładowanie...
d2r9e7k
policja

Członek łódzkiej "ośmiornicy" w rękach CBŚP. Jest podejrzany o usiłowanie zabójstwa, napady i rozboje

Policjanci CBŚP z grupy tzw. łowców cieni zatrzymali Sylwestra G., poszukiwanego czerwoną notą przez Interpol. - Swojej przestępczej działalności dokonywał pod parasolem zorganizowanej grupy przestępczej tzw. łódzkiej ośmiornicy - przekazał mł. asp. Paweł Żukiewicz z zespołu prasowego CBŚP.
Share
Członek łódzkiej "ośmiornicy" w rękach CBŚP. Mężczyzna podejrzany jest o usiłowanie zabójstwa, napady i rozboje
Członek łódzkiej "ośmiornicy" w rękach CBŚP. Mężczyzna podejrzany jest o usiłowanie zabójstwa, napady i rozbojeŹródło: cbsp.policja.pl
d2r9e7k

Funkcjonariusze CBŚP ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego Sylwestra G. Mężczyzna ścigany był na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania oraz czerwonej noty Interpolu, jako osoba, która może posiadać broń palną.

- Sylwester G. był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności za takie przestępstwa jak: udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym, usiłowanie zabójstwa, posiadanie broni palnej bez zezwolenia, rozboje, w tym z użyciem broni palnej, podrobienie dokumentu z zamiarem wykorzystania go jako autentyczny czy próby napadów z użyciem broni palnej - powiedział mł. asp. Paweł Żukiewicz z zespołu prasowego CBŚP.

Sylwester G. swojej przestępczej działalności dokonywał w tzw. łódzkiej ośmiornicy. Od 2015 roku ukrywał się przed organami ścigania. Jak wynika z ustaleń policjantów CBŚP, bardzo często zmieniał miejsce pobytu. Według funkcjonariuszy ukrywał się w Niemczech lub w Polsce. W kraju przebywał na terenie województwa łódzkiego oraz świętokrzyskiego.

d2r9e7k

Zobacz wideo: Jarosław Gowin z ochroną. Polityk potwierdza doniesienia WP. "Zacząłem otrzymywać groźby"

Nowo poznanym znajomym przedstawiać się miał jako mechanik samochodowy, który pochodzi z pow. bełchatowskiego. Namierzony został w minionym tygodniu na jednym z osiedlowych parkingów w Bełchatowie.

- Zatrzymany został osadzony w areszcie śledczym, skąd trafi do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności - dodał Żukiewicz.

Źródło: cbsp.policja.pl

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2r9e7k

Podziel się opinią

Share
d2r9e7k
d2r9e7k
Więcej tematów