Trwa ładowanie...
d1s7s53
d1s7s53

Czarnecki: Polska nie jest krajem islamofobicznym. PiS ma na liście wyborczej muzułmanina

Polska nie jest krajem islamofobicznym. Przyjęliśmy 90 tys. uchodźców z muzułmańskiej Czeczenii, kiedy na ten kraj napadła Rosja. Mało tego, PiS ma na liście wyborczej w Olsztynie muzułmanina i jednocześnie polskiego Tatara, Selima Chazbijewicza - powiedział w programie Wirtualnej Polski "Dzieje się na żywo" Ryszard Czarnecki z PiS. Z kolei Róża Thun wyjaśniła, że "w PO nie patrzy się na poglądy religijne".
Share
d1s7s53

- Straszliwie boimy się muzułmanów, ale nastrój w Polsce się zmienia na dobre. Jedyne co nam dobrze służy, to wspólne rozwiązywanie w Europie najważniejszych problemów - powiedziała europoseł PO Róża Thun.

Z kolei Ryszard Czarnecki zauważył, że "Polska nie jest krajem islamofobicznym". - Przyjęliśmy 90 tys. uchodźców z muzułmańskiej Czeczeni, kiedy na ten kraj napadła Rosja. Mało tego, PiS ma na liście wyborczej w Olsztynie muzułmanina i jednocześnie polskiego Tatara, Selima Chazbijewicza, a PO nie ma - dodał. Róża Thun wyjaśniła, że "w PO nie patrzy się na poglądy religijne".

Czarnecki: wypowiedź Schulza skandaliczna, niech pani przeprosi

- Wypowiedź przewodniczącego PE Martina Schulza, o tym, że siłą trzeba zmusić niektóre kraje do przyjęcia uchodźców, jest skandaliczna. Pani Róża Thun, całe PO i PSL, głosowali na niego, dlatego mam nadzieję, że pani europoseł teraz publicznie za to przeprosi - powiedział Czarnecki.

d1s7s53

Podziel się opinią

Share
d1s7s53
d1s7s53
Więcej tematów