Trwa ładowanie...
d3lehsg
d3lehsg
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Bill Cosby: nie będę odpowiadał na insynuacje

Znany amerykański aktor komediowy Bill Cosby, oskarżony przez kilka kobiet o molestowanie seksualne, oświadczył w udzielonym wywiadzie prasowym, że "nie musi odpowiadać na insynuacje". Aktor w ten sposób ustosunkował się po raz pierwszy do tych oskarżeń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3lehsg

77-letni Cosby udzielił w piątek wywiadu dziennikowi "Florida Today" przed występem ze swoim programem rozrywkowym w mieście Melbourne, na Florydzie.

"Wiem, że ludzie mają dość mojego milczenia (w tej sprawie), ale facet nie musi odpowiadać na insynuacje" - powiedział Cosby. "Ludzie powinni sprawdzać fakty. Nikt nie powinien przez to przechodzić i odpowiadać na insynuacje" - dodał.

Wywiad ukazał się na stronie internetowej dziennika, który ukazuje się w Melbourne i okolicach.

d3lehsg

Lokalna stacja radiowa w Orlando, na Florydzie, Real Radio 104.1, prosiła osoby obecne na występie Cosby'ego aby pytały go z widowni o wspomniane oskarżenia i filmowały jego odpowiedzi. Stacja oferowała nagrodę pieniężną i inne nagrody dla najlepszych nagrań. Nikt jednak takich pytań nie zadał. Według Reutera, Cosby został entuzjastycznie powitany przez publiczność i otrzymał owację na stojąco.

Aktor, który przez wiele lat był bohaterem bardzo popularnego telewizyjnego serialu komediowego "Bill Cosby Show", nie został obecnie formalnie oskarżony. Jego adwokaci twierdzą, że zarzuty kobiet są "dyskredytujące i oszczercze".

Media przypominają jednak, że Cosby był już oskarżony o molestowanie seksualne w 2005 r. Wówczas oskarżycielka, Andrea Constand, miała otrzymać nieujawnioną sumę pieniędzy i sprawa nigdy nie dotarła do sądu.

d3lehsg

Podziel się opinią

Share

d3lehsg

d3lehsg
Więcej tematów