Trwa ładowanie...
d3ra4ps

Anca Pop nie żyje. Piosenkarka miała 34 lata

Anca Pop, popularna rumuńska piosenkarka, zginęła w wypadku samochodowym. Pojazd z ciałem wokalistki wyłowiono w rzece Dunaj. Artystka miała 34 lata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anca Pop nie żyje. Piosenkarka miała 34 lata
Anca Pop nie żyje. Piosenkarka miała 34 lata (East News)
d3ra4ps

Anca Pop – tragiczna śmierć

W niedzielę (16 grudnia) Anca Pop jechała na spotkanie z matką. Ostatecznie się na nim nie pojawiła, a zaniepokojona rodzina poinformowała o tym policję. Jak się okazało, ciało wokalistki odnaleziono we wraku samochodu kilka kilometrów od domu rodzinnego.

Samochód wraz z ciałem piosenkarki wyłowiono z rzeki Dunaj, niedaleko miejscowości Svinita. Przyczyny śmierci Anci Pop nie są znane, sprawę bada policja.

d3ra4ps

Anca Pop – życie i kariera artystki

Anca Pop urodziła się w 1984 roku. W wieku trzech lat, wraz z rodziną, wyprowadziła się do Serbii, a kilka miesięcy później do Kanady. Tam zaczęła się jej pierwsza styczność z muzyką. Chodziła na lekcje śpiewu i nauczyła się gry na mandolinie. W 1993 powróciła do ojczystego kraju.

Wokalistka współpracowała między innymi z Goranem Bregovicem. Mają na koncie takie utwory, jak „Champagne for Gypsies” czy „On a Leash”. Trzy lata temu rozpoczęła solową ścieżkę. Nagrała singiel „Free Love”, a także takie piosenki jak „Super Cool”, „Ring Around” czy „Loco Poco”.

W swojej twórczości łączyła przebojowy pop z muzyką bałkańską.

O artystce jakiś czas temu było bardzo głośno ze względu na jej szczere wyznanie. Anca Pop oświadczyła, że jest lesbijką, co wywołało ogromny skandal w Rumunii.

d3ra4ps

Podziel się opinią

Share

d3ra4ps

d3ra4ps
Więcej tematów