Trwa ładowanie...
d45sb3k
d45sb3k
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

15 osób zginęło w pożarze na targowisku na Filipinach

Co najmniej 15 osób, w tym 4 dzieci, zginęło w sobotę rano w pożarze na targowisku w mieście Zamboanga, na południu Filipin - poinformowała policja. 13 osób zostało rannych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d45sb3k

Jak oświadczył oficer policji Angelito Casimiro, ofiary to przeważnie sprzedawcy używanej odzieży, którzy rozkładali swój towar.

Pożar, który stłumiono po ponad 3 godzinach, najprawdopodobniej został spowodowany przez iskry z nisko zawieszonych przewodów energetycznych, które zapaliły płócienne dachy stoisk a następnie stosy odzieży.

d45sb3k

Podziel się opinią

Share

d45sb3k

d45sb3k
Więcej tematów