Trwa ładowanie...
dvnwjz4

14-latka zmarła na szkolnej wycieczce - wyniki sekcji zwłok

Prokuratura podała wyniki sekcji zwłok 14-latki, która zmarła na wycieczce szkolnej w Świeradowie-Zdroju (woj. dolnośląskie). Do śmierci nastolatki doprowadzić miały przyczyny wewnętrzne, prawdopodobnie związane z chorobą lub wrodzonymi wadami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
14-latka zmarła na szkolnej wycieczce - wyniki sekcji zwłok
(Fotolia)
dvnwjz4

Śledczy wykluczyli działanie osób trzecich. Nic również nie wskazuje na to, by dziewczyna zmarła po zażyciu narkotyków lub wypiciu alkoholu.

Jak podaje RMF FM, prokuratura zleciła dodatkowe badania oraz sprawdzenie dokumentacji medycznej 14-latki. Ma to pomóc w ostatecznym określeniu przyczyn jej śmierci. Później sprawa prawdopodobnie zostanie umorzona. Zdaniem prokuratora, wycieczka była dobrze zorganizowana.

Śmierć na wycieczce

dvnwjz4

18 maja do Świeradowa-Zdroju przyjechała wycieczka szkolna z Konina (woj. wielkopolskie). Nazajutrz, w godzinach porannych, w łóżku w jednym z pokoi w wynajmowanym ośrodku, znaleziono martwą 14-latkę. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon dziewczynki.

Organizatorzy zdecydowali o powrocie pozostałych uczestników wycieczki do Konina. Uczniom z Publicznego Gimnazjum nr 4 w Koninie zapewniona została pomoc psychologa.

W szkole, do której uczęszczała 14-latka, obowiązuje żałoba.

dvnwjz4

Podziel się opinią

Share
dvnwjz4
dvnwjz4
Więcej tematów