Trwa ładowanie...

Zarzuty dla Gruzina za zaatakowanie mężczyzn w Bukowinie Tatrzańskiej

Zarzut zabójstwa i usiłowania zabójstwa usłyszał 26-letni Gruzin, który w Bukowinie Tatrzańskiej podczas zabawy sylwestrowej zaatakował nożem dwóch mężczyzn. Nożownik nie przyznał się do winy, grozi mu dożywocie - poinformował szef zakopiańskiej prokuratury Zbigniew Lis.

Share
Zarzuty dla Gruzina za zaatakowanie mężczyzn w Bukowinie Tatrzańskiej
Źródło: WP.PL
d12tf1u

- Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty. Jeden z nich dotyczy zadania śmiertelnych ciosów nożem, drugi dotyczy zadania usiłowania zabójstwa przez zadanie szeregu ciosów nożem - powiedział Zbigniew Lis.

Podejrzany został zatrzymany w Warszawie 4 stycznia b.r., trzy dni po feralnej zabójstwie sylwestrowej. Od tego czasu przebywa w areszcie.

d12tf1u

Mężczyzna nie przyznał się do stawianych mu zarzutów i przedstawił swoją wersję wydarzeń. 26-latek zeznał, że on i jego towarzysze byli zaczepiani przez inną grupę bawiącą się podczas sylwestrowej nocy.

Gruzin wraz z żoną i przyjaciółmi witał nowy rok na zabawie w lokalu w Bukowinie Tatrzańskiej. Zaczepki w lokalu przeniosły się na zewnątrz. Do bójki doszło tuż przed północą w noc sylwestrową. Wówczas 26-latek zaatakował nożem dwóch mężczyzn. W wyniku ran zadanych nożem zmarł 23-latek z Podkarpacia, a jego o rok młodszy kolega przeszedł operację ratującą życie.

Akt oskarżenia trafił do Sądu Okręgowego w Nowym Sączu.

d12tf1u

Podziel się opinią

Share
d12tf1u
d12tf1u
Więcej tematów