Trwa ładowanie...
Policja

Włamywali się do sklepów i piwnic. Policja z Bogatyni zatrzymała dwóch mężczyzn

Dwóch mężczyzn, podejrzanych o liczne włamania, zostało zatrzymanych przez policjantów z Bogatyni (woj. dolnośląskie).
Share
Włamywali się do sklepów i piwnic. Policja z Bogatyni zatrzymała dwóch mężczyzn
Źródło: WP.PL, Fot: Marcin Gadomski
d42hucl

Zatrzymani są podejrzani o przestępstwa przeciwko mieniu. Sprawcy włamywali się do sklepów, pawilonów handlowych, piwnic oraz pomieszczeń gospodarczych.

Jednego z podejrzanych, 25-letniego mieszkańca Bogatyni, policji ustalili wkrótce po kradzieży z włamaniem do sklepu. Sprawca po wybiciu szyby zabrał ze sklepu m.in. damskie torebki. Podczas przeszukania mężczyzny policjanci znaleźli przy nim także kilka porcji metamfetaminy.

Policjanci ustalili również, że mężczyzna ma również inne kradzieże na koncie oraz wspólnika - 27-latka. Okazało się, że obaj podejrzani włamali się do sklepu komputerowego, do stoiska odzieżowego na terenie targowiska oraz do kilku piwnic i pomieszczeń gospodarczych, skąd zabierali wartościowe przedmioty. Bogatyńscy policjanci odzyskali już część skradzionych przedmiotów - m.in. kilka damskich torebek, akcesoria komputerowe oraz markowe narty.

Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze w dalszym ciągu wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tych spraw oraz sprawdzają, czy zatrzymani mężczyźni mają na koncie inne, podobne przestępstwa.

Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

d42hucl

Podziel się opinią

Share
d42hucl
d42hucl
Więcej tematów