Trwa ładowanie...
d1kw4fd

Warszawska straż miejska organizuje bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

Kurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród warszawianek. Dlatego organizator, straż miejska, przygotował 120 bezpłatnych miejsc z których będą mogły skorzystać jedynie uczestniczki, nie biorące udziału w poprzednich edycjach. Zajęcia startują już w pierwszy weekend października i potrwają około 10 tygodni. W tym czasie panie poznają podstawowe elementy: krav magi, jiu-jitsu czy karate. Ponadto kurs zapewni wiedzę z zakresu wykorzystania powszechnie używanych przedmiotów, w celu odparcia ataku. Wiele z nich znajduje się często w damskiej torebce i przydaje się też do samoobrony.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawska straż miejska organizuje bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet
(WawaLove.pl)
d1kw4fd

Nie bez znaczenia jest fakt, iż uczestniczki mogą nabrać większej pewności siebie oraz popracować nad sprawnością fizyczną. W rezultacie zwiększy to ich poczucie bezpieczeństwa i zdolność właściwej reakcji w sytuacji zagrożenia. Zapisy na kolejną edycję „Bezpiecznej Warszawianki” będą przyjmowane 21 i 22 września w godzinach 9:00 - 15:00 pod numerem telefonu: (22) 855-33-13. Jedynym warunkiem udziału jest pełnoletność oraz zdolność do udziału w treningu fizycznym. Zajęcia zaplanowano na soboty i niedziele, w godzinach: 10:00, 12:00 i 14:00. Panie zostaną podzielone na 6 grup, po 20 osób każda. Treningi będą się odbywać w hali sportowej przy ul. Sołtyka 8/10 na warszawskiej Woli. Warto dodać, że instruktorzy sztuk walki są jednocześnie funkcjonariuszami straży miejskiej zatrudnionymi w Referacie Szkolenia.

Do tej pory w kursach wzięło udział ponad 3000 mieszkanek Warszawy. Instruktorzy uczą przede wszystkim, jak unikać niebezpiecznych sytuacji oraz bronić się za pomocą poszczególnych technik sztuk walki. Udział jest bezpłatny!

d1kw4fd

Podziel się opinią

Share
d1kw4fd
d1kw4fd
Więcej tematów