Warszawa. Karambol na S8. Pięć osób poszkodowanych
Warszawa. Na trasie S8 doszło do zderzenia pięciu aut. W wyniku zdarzenia pięć osób zostało rannych.
Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o wypadku w poniedziałek około godziny 21. Do zdarzenia doszło na trasie Toruńskiej, tuż przed zjazdem na ulicę Głębocką w stronę Marek.
- Zgłoszenie dotyczyło zderzenia pięciu samochodów osobowych. Na miejsce dysponowano cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej. Po przybyciu stwierdzono, że pięć osób zostało rannych i wymagało pomocy medycznej - cytuje rzecznika stołecznej PSP kpt. Wojciecha Kapczyńskiego Polsat News, który powołuje się na PAP.
Policja będzie wyjaśniać okoliczności wypadku.
Zobacz także: Prowadził pod wpływem alkoholu. Kamil Durczok przeprasza
Po zderzeniu na trasie S8 pojawiły się spore utrudnienia. Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, zablokowane zostały dwa pasy jezdni w kierunku Marek.
Tagujcie swoje materiały hasztagiem#bezpieczniWPolsce i razem z nami informujcie o niebezpiecznych sytuacjach. Wysyłajcie swoje zdjęcia i nagrania na adres dziejesie.wp.pl bądź nasz profil na Facebooku WP Dziejesie.
Źródło: Polsat News/tvnwarszawa.pl