Trwa ładowanie...
d1xho1e
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Ukraina wprowadzi stan wojenny? Szef MON zabiera głos

W przyszłym tygodniu UE ma podjąć formalną decyzję w sprawie podpisania drugiej, gospodarczej części umowy stowarzyszeniowej z Ukrainą na marginesie szczytu 27 czerwca w Brukseli - poinformowały unijne źródła dyplomatyczne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Flaga UE
Flaga UE (WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej)
d1xho1e

Początkowo planowano, że decyzja zapadnie w środę na spotkaniu ambasadorów państw UE. Ci jednak postanowili odłożyć tę sprawę na przyszły tydzień. Przyczyną opóźnienia miały być pewne "problemy techniczne".

- Ciągle jednak spodziewamy się podpisania (umowy z Ukrainą) na marginesie Rady Europejskiej (czyli szczytu UE) i to nie wydaje się zagrożone - poinformowały źródła dyplomatyczne.

d1xho1e

Podziel się opinią

Share

d1xho1e

d1xho1e
Więcej tematów