ycipk-293dbm
IARZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Tragiczne skutki sąsiedzkiej kłótni w Portugalii. Trzy osoby nie żyją

W Portugalii trzy osoby, w tym dwóch policjantów, zginęły w strzelaninie wywołanej przez awanturujących się mężczyzn.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W strzelaninie zginęło dwóch policjantów
W strzelaninie zginęło dwóch policjantów (PAP/EPA, Fot: Homem Gouveia)
ycipk-293dbm

W mieście Quinta do Conde, położonym 30 kilometrów na południe od Lizbony, spór między sąsiadami stał się tak zażarty, że jeden z nich, 77-latek, chwycił za broń - myśliwską strzelbę.

Jego ofiarą nie padł jednak uczestnik kłótni, tylko dwóch interweniujących policjantów oraz syn jednego z nich, który chciał przyjść ojcu z pomocą. Po całym zajściu sprawca próbował popełnić samobójstwo, został jednak obezwładniony i odwieziony do szpitala.

Portugalskie media nie podają, co było przyczyną sąsiedzkiej kłótni .

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-293dbm
ycipk-293dbm