Trwa ładowanie...
d2lwelx
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Tragedia w Świdnicy, zmarło 2-miesięczne dziecko po imprezie z okazji chrztu

• W Świdnicy na Dolnym Śląsku doszło do tragedii. Zmarło niemowlę po imprezie z okazji chrztu
• Rodzice wezwali pogotowie do 2-miesięcznego dziecka, które nie oddychało
• Po reanimacji nie udało się dziecka uratować
• Policja stwierdziła, że rodzice byli pijani
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tragedia w Świdnicy, zmarło 2-miesięczne dziecko po imprezie z okazji chrztu
(WP, Fot: Andrzej Hulimka)
d2lwelx

Prokuratura rejonowa wyjaśnia okoliczności tragedii w Świdnicy na Dolnym Śląsku, gdzie pogotowie zostało wezwane przez pijanych rodziców do dwumiesięcznego dziecka. Niestety, mimo reanimacji niemowlęcia nie udało się uratować - informuje RMF FM.

Z ustaleń wynika policji wynika, że w mieszkaniu miała miejsce impreza zorganizowana z okazji chrztu dziecka. Niemowlę po nakarmieniu przez babcię około godz. 17 zostało podłożone na wersalce. Po kilku godzinach ojciec zauważył, że dziecko nie oddycha. Próbował je reanimować. W tym czasie matka zadzwoniła na pogotowie.

Pogotowie przybyło na miejsce po godz. 20. Niestety, niemowlęcia nie powiodła się uratować.

Gdy pogotowie przybyło na miejsce, w mieszkaniu nie było żadnych gości.

Policja potwierdziła, że rodzice byli pod wpływem alkoholu: matka miała powyżej 2 promili alkoholu w organizmie, natomiast ojciec 1,6 promila alkoholu.

d2lwelx

Podziel się opinią

Share

d2lwelx

d2lwelx
Więcej tematów