Koronawirus. Zrobiła zdjęcia "pustych" szpitali. Została ukarana
Brytyjka, która negowała pandemię koronawirusa, została ukarana za opublikowanie w mediach społecznościowych zdjęć szpitalnych korytarzy. Kobieta otrzymała grzywnę w wysokości 200 funtów, czyli ok. 500 złotych za to, że opuściła dom bez ważnego powodu.