Trwa ładowanie...
Policja

Sześć par majtek w zamian za wolność - próba przekupstwa policjantów z Chorzowa

Policjanci z chorzowskiej drogówki zatrzymali kobietę, która chciała wręczyć im łapówkę. 33-latka, w zamian za odstąpienie od czynności służbowych, zaproponowała mundurowym damskie figi - dokładnie sześć par. Za przestępstwo korupcyjne grozi jej teraz nawet do 10 lat więzienia.

Share
Sześć par majtek w zamian za wolność - próba przekupstwa policjantów z Chorzowa
Źródło: Policja, fot: Śląska Policja
d4kw3rk

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem, jednak policja ze Śląska dopiero dziś podaje szczegóły tej niebywałej interwencji.

Policjanci z drogówki patrolując ul. 3 Maja, zauważyli kobietę, która ukrywała się w przydrożnych zaroślach. Mundurowi postanowili sprawdzić, dlaczego powód jej podejrzanego zachowania. '

Podczas legitymowania 33-latki, stróże prawa znaleźli w jej torebce kilka sztuk nowych wód toaletowych o wartości niespełna 40 złotych. Okazało się, że kobieta ukradła je w pobliskim markecie.

d4kw3rk

Policjanci poinformowali kobietę, że ze względu na to iż, nie ma stałego miejsca zameldowania i popełniła wykroczenie, zostanie zatrzymana i doprowadzona do sądu w trybie przyspieszonym. Wówczas 33-latka w zamian za odstąpienie przez policjantów od czynności służbowych, usiłowała wręczyć im łapówkę w postaci sześciu sztuk damskich majtek.

Sprawczyni trafiła do policyjnego aresztu. Teraz o jej losie będzie decydował prokurator i sąd. Grozi jej nawet 10 lat więzienia.

Źródło: Śląska Policja

d4kw3rk

Podziel się opinią

Share
d4kw3rk
d4kw3rk
Więcej tematów