Trwa ładowanie...
d1mpf6o
Policja

Sześć par majtek w zamian za wolność - próba przekupstwa policjantów z Chorzowa

Policjanci z chorzowskiej drogówki zatrzymali kobietę, która chciała wręczyć im łapówkę. 33-latka, w zamian za odstąpienie od czynności służbowych, zaproponowała mundurowym damskie figi - dokładnie sześć par. Za przestępstwo korupcyjne grozi jej teraz nawet do 10 lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobieta chciała przekupić policjantów majtkami
Kobieta chciała przekupić policjantów majtkami (Policja, Fot: Śląska Policja)
d1mpf6o

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem, jednak policja ze Śląska dopiero dziś podaje szczegóły tej niebywałej interwencji.

Policjanci z drogówki patrolując ul. 3 Maja, zauważyli kobietę, która ukrywała się w przydrożnych zaroślach. Mundurowi postanowili sprawdzić, dlaczego powód jej podejrzanego zachowania. '

Podczas legitymowania 33-latki, stróże prawa znaleźli w jej torebce kilka sztuk nowych wód toaletowych o wartości niespełna 40 złotych. Okazało się, że kobieta ukradła je w pobliskim markecie.

d1mpf6o

Policjanci poinformowali kobietę, że ze względu na to iż, nie ma stałego miejsca zameldowania i popełniła wykroczenie, zostanie zatrzymana i doprowadzona do sądu w trybie przyspieszonym. Wówczas 33-latka w zamian za odstąpienie przez policjantów od czynności służbowych, usiłowała wręczyć im łapówkę w postaci sześciu sztuk damskich majtek.

Sprawczyni trafiła do policyjnego aresztu. Teraz o jej losie będzie decydował prokurator i sąd. Grozi jej nawet 10 lat więzienia.

Źródło: Śląska Policja

d1mpf6o

Podziel się opinią

Share
d1mpf6o
d1mpf6o
Więcej tematów