Trwa ładowanie...

Ruszył anglojęzyczny program Telewizji Republika. Ma "otworzyć oczy ślepców"

W poniedziałek o 23:00 Telewizja Republika wyemitowała pierwszy odcinek programu "Daily Poland". Audycja jest przeglądem najważniejszych wiadomości z Polski i świata w angielskiej wersji językowej. Jak zapewnia nadawca, to pierwszy cykliczny anglojęzyczny program informacyjny w polskiej telewizji.

Share
Ruszył anglojęzyczny program Telewizji Republika. Ma "otworzyć oczy ślepców"
Źródło: Telewizja Republika
d4xy74q

W pierwszym odcinku audycji poruszono kwestię konfliktu polsko-izraelskiego. W audycji zastanawiano się m.in. "czy na Polskę zostało przygotowane specjalne zlecenie" i skąd wziął się "hejt na premiera Mateusza Morawieckiego".

"Otwieranie oczu ślepców", którzy mają błędne wyobrażenie o Polsce, jest wedlug przedstawicieli stacji głównym zadaniem programu. Audycja bazuje na materiałach z codziennego serwisu informacyjnego TV Republika. Ma ona wyjść naprzeciw dużemu zainteresowaniu, jakie budzi Polska na arenie międzynarodowej.

d4xy74q

Program będzie emitowany codziennie, od poniedziałku do niedzieli, na antenie TV Republika w godzinach 23:20 i 2:50 w nocy czasu polskiego, tak, by mogła obejrzeć go amerykańska Polonia. Odcinki dostępne będą również na YouTube, a także na stronie internetowej stacji.

Zobacz także: Joanna Kluzik-Rostkowska: 500+ na początku było 400+"”

Źródło: TV Republika

d4xy74q

Podziel się opinią

Share
d4xy74q
d4xy74q
Więcej tematów