Trwa ładowanie...
d3enlpj
Rozwiązali zagadkę morderstwa sprzed 19 lat. Dwóch podejrzanych w areszcie

Rozwiązali zagadkę morderstwa sprzed 19 lat. Dwóch podejrzanych w areszcie

Dwóch mężczyzn zatrzymali funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji w związku z zabójstwem sprzed 19 lat. Grozi im dożywocie, sąd na wniosek prokuratury aresztował obu na trzy miesiące.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3enlpj

Rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski poinformował w czwartek, że chodzi o zabójstwo ochroniarza jednego z klubów nocnych w Poznaniu w 1995 r. i usiłowanie zabójstwa drugiej osoby. Zarzuty pomocnictwa w tych przestępstwach postawiła zatrzymanym poznańska prokuratura okręgowa.

- Wśród zatrzymanych i aresztowanych jest ówczesny domniemany szef szczecińskich grup przestępczych powiązanych z gangiem pruszkowskim Marek M. ps. "Oczko", który ma obecnie 60 lat - podał Sokołowski. - Drugi zatrzymany i aresztowany, to 49-letni Marek D. - pochodzący również ze Szczecina i związany z tamtym światem przestępczym.

Rzecznik przypomniał, że Marek M. za kierowanie grupą szczecińską usłyszał wyrok 13 lat więzienia. Później został jeszcze skazany na 25 lat pozbawienia wolności za zlecenie zabójstwa obywatela Białorusi. Wyszedł z więzienia jesienią 2012 r.

d3enlpj

Podziel się opinią

Share
d3enlpj
d3enlpj
Więcej tematów