Trwa ładowanie...
IAR

Rosyjska gazeta drwi z afery podsłuchowej w Polsce

Za aferę podsłuchową w Polsce okażą się odpowiedzialni albo Rosjanie albo Marsjanie - drwi z ostatnich wydarzeń w naszym kraju "Rossijskaja Gazieta".
Share
Rosyjska gazeta drwi z afery podsłuchowej w Polsce
Źródło: PAP, Fot: Radek Pietruszka
d2ydmd3

Rosyjski rządowy dziennik tłumaczy swoim czytelnikom, że nie wiadomo, kto nagrał rozmowy polityków i przekazał je dziennikarzom. Gazeta zwraca jednak uwagę, że jedno jest oczywiste, że podsłuchiwani politycy "zamierzali posunąć się do spisku, aby podnieść notowania rządzącej partii".

"Rossijskaja Gazieta" zauważa, że publikacja fragmentów podsłuchanej rozmowy pokazała, iż polscy politycy nie stronią od niewybrednych żartów na temat swoich kolegów i narodowej gospodarki. Dziennik podkreśla, że już rok wcześniej ostrzegano szefa polskiego MSW przed ewentualnymi prowokacjami.

Gazeta również zwraca uwagę na fakt, że w restauracji, w której nagrano kompromitujące rozmowy, jest specjalna sala dla polityków.

"To nie jedyna rozmowa, którą nagrano w tej sali" - twierdzi gazeta i dodaje: "Teraz politycy muszą szybko przypomnieć sobie z kim i o czym rozmawiali przy stole, bo wybory już za pasem".

d2ydmd3

Podziel się opinią

Share
d2ydmd3
d2ydmd3
Więcej tematów