Trwa ładowanie...

"Rock in Track": motoryzacyjno-rockowe pożegnanie lata w Poznaniu

W niedzielę na Torze Poznań będzie można podziwiać w akcji samochody takich marek jak Ferrari, Lamborghini i Porsche, a całodzienny piknik zakończy koncert Raya Wilsona.

Share
"Rock in Track": motoryzacyjno-rockowe pożegnanie lata w Poznaniu
Źródło: wikipedia, Fot: Brian Snelson
d3dut5i

"Tor Poznań Track Day" to cykl otwartych imprez skierowany do wszystkich chcących rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z szybką jazdą na profesjonalnym torze wyścigowym. Pod okiem doświadczonych instruktorów, w bezpiecznych warunkach można stawiać swoje pierwsze kroki lub doskonalić umiejętności szybkiej jazdy w walce o trofea.

Na koniec wakacji organizatorzy cyklu zapraszają na imprezę "Rock in Track". W niedzielę, 7 września, każdy chętny będzie mógł wziąć udział w przejeździe po torze wyścigowym własnym samochodem (koszt udziału - 550 zł brutto, rejestracja od godz. 7:15), ale przygotowano też całą masę atrakcji dla publiczności.

d3dut5i

Od godz. 12:00 na torze będzie odbywał się piknik rodzinny. W programie m.in. występy takich muzycznych gwiazd jak Lumikulu, Last Minute, Dishweather, Shelter, Michał Kowalonek, a o godz. 17:00 największe przeboje Genesis przypomni były wokalista tego zespołu - Ray Wilson.

Ponadto zaplanowano pokazy parkour, akrobacji motocyklowych, tzw. stuntu motocyklowego oraz pokaz specjalnego zespołu ratownictwa drogowego. W strefie MOTO poza obecnymi w parku maszyn sportowymi autami uczestników (marki: Porsche, Ferrari, Lamborghini, McLaren), które będzie można podziwiać z bliska oraz podczas jazdy, zorganizowana będzie także wystawa OLD i YOUNGTIMERÓW z wyjątkowymi perełkami motoryzacji.

Szczególnie ciekawie zapowiada się pojedynek "Człowiek vs. Maszyna", w którym na prostej startowej zmierzą się najszybszy biały człowiek na świecie na dystansie 200 metrów Marcin Urbaś oraz samochód Carrera Cars Team Porsche 911 (997) GT3 RS.

W strefie EDU-ART odbywać będą się warsztaty artystyczne dla dzieci pod opieką trenerów oraz obecne będą zabawy i zjeżdżalnie dla dzieci z obowiązkową watą cukrową.

Wstęp na teren imprezy jest bezpłatny.

d3dut5i

Podziel się opinią

Share
d3dut5i
d3dut5i
Więcej tematów