Trwa ładowanie...
dp6ghfw

Pyrkon 2019 - XIX edycja konwentu fantastyki rozpocznie się w piątek, 26 kwietnia

Pyrkon 2019 – XIX edycja największego Festiwalu Fantastyki w Polsce rozpocznie się już w piątek, 26 kwietnia. W 2018 na wydarzenie przybyło 43000 osób. Sprawdź, co zawiera tegoroczny program konwentu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pyrkon 2019 - XIX edycja konwentu fantastyki rozpocznie się w piątek, 26 kwietnia
Pyrkon 2019 - XIX edycja konwentu fantastyki rozpocznie się w piątek, 26 kwietnia (Materiały prasowe)
dp6ghfw

Pyrkon 2019 - XIX edycja największego Festiwalu Fantastyki w Polsce

W piątek, 26 kwietnia rozpocznie się XIX edycja największego Festiwalu Fantastyki w Polsce, który potrwa aż do niedzieli, 28 kwietnia. Wydarzenie niezmiennie od lat przyciąga fanów szeroko pojętej fantastyki zarówno z całego kraju, jak i zza granicy. Na ubiegłoroczną edycję konwentu przybyło ponad 4300 osób. Jak określają organizatorzy, na tle innych wydarzeń Pyrkon wyróżnia się dużą ilością różnorodnych atrakcji – sal warsztatowych, wykładów, wystaw, konkursów oraz widowiskowych pokazów cosplay. Największy Festival Fantastyki w Polsce jest również okazją do poznania licznych gości. W ciągu ostatnich lat Pyrkon Festiwal odwiedzili między innymi najbardziej znani twórcy fantastyki, jak Felicia Day, Jon Bailey, Charles Stross, Jessie Cox, Graham Masterton czy Dmitry Glukhovsky

Pyrkon 2019 – bilety na XIX edycję festiwalu

Organizatorem konwentu jest działające aktywnie od 19 lat Stowarzyszenie Klub Fantastyki „Druga Era”, gromadzące entuzjastów literatury, gier i filmów związanych z fantastyką.

Bilety dostępne są w cenach 99 zł – 229 zł na stronie organizatora.
Adres imprezy: Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań.

Informacje na temat programu i gości Pyrkonu są dostępne na stronie festiwalu.

dp6ghfw

Podziel się opinią

Share

dp6ghfw

dp6ghfw
Więcej tematów