Trwa ładowanie...
d3fw4ii
słońce

Przyjemne temperatury - prognoza pogody na 5 i 6 września

Jak informuje IMGW, Europę środkową i wschodnią obejmował będzie wyż. To oznacza, że w najbliższych dniach czeka nas dużo słońca i przyjemna temperatura.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przyjemne temperatury - prognoza pogody na 5 i 6 września
(WP.PL, Fot: Internautka Kokarda)
d3fw4ii

Piątek

W piątek zachmurzenie przeważnie małe. Temperatura maksymalna od 19 st., 21 st. na północnym wschodzie i na wybrzeżu do 24 st. na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni.

W nocy z piątku na sobotę zachmurzenie przeważnie małe, jedynie na zachodzie i północy miejscami umiarkowane. Lokalnie na południu kraju możliwa mgła ograniczająca widzialność do 500 m. Temperatura minimalna od 8 st. na północnym wschodzie do 11 st. na zachodzie i południu, tylko nad samym morzem nieco cieplej, lokalnie 13 st. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

d3fw4ii

Sobota

W sobotę na przeważającym obszarze zachmurzenie małe i umiarkowane, tylko na krańcach zachodnich i południowych okresami duże. Po południu w Karpatach możliwe lokalne burze. Temperatura maksymalna od 21 st., 22 st. na północnym wschodzie do 26 st. na południowym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

Warszawa

W Warszawie w piątek zachmurzenie małe lub bezchmurnie. Temperatura maksymalna 22 st. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni. W nocy zachmurzenie małe lub bezchmurnie. Temperatura minimalna 9 st. Wiatr słaby, początkowo umiarkowany, południowo-wschodni. W sobotę zachmurzenie małe lub bezchmurnie. Temperatura maksymalna 23 st. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1009 hPa i będzie spadać.

Zobacz więcej w serwisie pogoda.

d3fw4ii

Podziel się opinią

Share

d3fw4ii

d3fw4ii
Więcej tematów