WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Prezydent Bronisław Komorowski na kanonizację Jana Pawła II uda się razem z Wałęsą i Kwaśniewskim

Prezydent Bronisław Komorowski powiedział, że zaprosił b. prezydentów Lecha Wałęsę i Aleksandra Kwaśniewskiego, aby razem z nim udali się do Włoch na kanonizację papieża Jana Pawła II. - Cieszę się, że to zaproszenie przyjęli - podkreślił.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bronisław Komorowski
Bronisław Komorowski (PAP, Fot: Jacek Turczyk)
WP

Kanonizacja Jana Pawła II i Jana XXIII odbędzie się 27 kwietnia.

Prezydent był pytany w TVN24, kogo zaprosi na pokład prezydenckiego samolotu lecącego do Rzymu na uroczystości kanonizacyjne. - Bardzo bym chciał zademonstrować taką zgodność i wspólnotę przeżycia, przede wszystkim w stosunku do byłych prezydentów, ale nie tylko - zaznaczył prezydent.

- Oczywiście i pan prezydent Lech Wałęsa, jego małżonka, pan prezydent Kwaśniewski, jego małżonka, są zaproszeni, i bardzo się cieszę, że to zaproszenie przyjęli - podkreślił Komorowski.

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP