Trwa ładowanie...

Poseł PO: najbliższe wybory parlamentarne powinniśmy odpuścić. Skupmy się na 2023 r.

Antoni Mężydło jest pod wrażeniem zmian, które dokonały się w rządzie Mateusza Morawieckiego. Polityk sądzi, że przeprowadzona we wtorek rekonstrukcja została dokonana z myślą o najbliższej kampanii wyborczej. Według posła PO, pozycja PiS jest na tyle silna, że opozycja powinna odpuścić wybory parlamentarne w 2019 r.

Poseł PO: najbliższe wybory parlamentarne powinniśmy odpuścić. Skupmy się na 2023 r.Źródło: PAP, fot: Marcin Obara
d7tsc3k

Mężydło proponuje, aby opozycja skupiła się już na wyborach do Sejmu i Senatu, które odbędą się w 2023 r. - Przez zmiany PiS, opozycji będzie trudniej. Widać wyraźnie, że zbliża się maraton wyborczy i mamy stałą taktykę Prawa i Sprawiedliwości: ocieplanie wizerunku, schowanie niektórych osób, wycofanie się Jarosława Kaczyńskiego - stwierdził.

Zobacz również: Schmidt o planie Petru

Polityk krytykuje własne środowisko. - Po stronie opozycji nie widać dobrych odpowiedzi - plan Petru nie jest dobrą reakcją na to, co się dzieje… - powiedział w rozmowie dla portalu wpolityce.pl. - Zjednoczona opozycja w stylu konwentu św. Katarzyny nic nam nie da. Musi być dominująca partia, tylko to sprawdza się w polskiej polityce - zakończył.

Źródło: wpolityce.pl

d7tsc3k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7tsc3k
Więcej tematów