Trwa ładowanie...
d4bs3kr

"Pomaganie przez logowanie" - spełniliśmy marzenie 15-letniego Pawła

Razem z użytkownikami WP Poczty spełniliśmy kolejne marzenia, podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. 15-letni Paweł marzył o wycieczce do Rzymu i o spotkaniu z papieżem Franciszkiem. Stało to się możliwe dzięki użytkownikom WP Poczty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Pomaganie przez logowanie" - spełniliśmy marzenie 15-letniego Pawła
(Fundacja Mam Marzenie)
d4bs3kr

W dniach 6-10 września Paweł wyjechał do Włoch w towarzystwie rodziny i wolontariuszki z Fundacji.

IV edycja "Pomaganie przez Logowanie" zaplanowana jest na drugą połowę października. Tym razem chcielibyśmy spełnić marzenia, których realizacji kupić nie można - mówi Karolina Malewicz, Brand Manager WP Poczty. - Rozmawiamy z dziećmi i wiemy, że uścisk dłoni ulubionego piłkarza czy wywiad w studio tv ze znaną osobą jest dla dzieci bezcenny - dodaje.

Akcje "Pomaganie przez Logowanie" są krótkie i trwają zwykle około dwa tygodnie. Ankiety, które przeprowadzamy wśród użytkowników WP Poczty, utwierdzają nas w przekonaniu, że większość z nich chce pomagać i że tego typu akcje są bardzo potrzebne

Realizacja każdego marzenia prezentowana jest naszym użytkownikom WP Poczty. To dzięki ich logowaniu możemy sprawić, że dzieciaki przez chwilę mają szansę zapomnieć o chorobie.

d4bs3kr

Podziel się opinią

Share
d4bs3kr
d4bs3kr
Więcej tematów