Trwa ładowanie...
ycipk-215540

Pogoda na weekend – ciepło i słonecznie w całym kraju

Pogoda na weekend zapowiada się bardzo ciekawie. W całym kraju nie zabraknie wielu chwil ze słońcem i wysokich temperatur. Miejscami na termometrach zobaczymy nawet 22 st. C.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pogoda na weekend zapowiada się bardzo ciepło i słonecznie. Przyjazną aurę zepsuje jednak silny wiatr.
Pogoda na weekend zapowiada się bardzo ciepło i słonecznie. Przyjazną aurę zepsuje jednak silny wiatr. (iStock.com)
ycipk-215540

Pogoda na Piątek 5 października

Pogoda w piątek zachwyci szczególnie w zachodnich regionach kraju. We Wrocławiu i Zielonej Górze odnotujemy nawet 20 st. C. Niewiele chłodniej będzie w południowych rejonach. W Trójmieście i na Helu termometry wskażą 18 st. C. Przyjazną aurę zepsują tu jednak duże zachmurzenie oraz silny wiatr. W piątek najchłodniej będzie we wschodnich krańcach kraju. W Białymstoku i Lublinie słupki rtęci zatrzymają się na wysokości 17 st. C. Pogoda nie zawiedzie za to w centralnej i południowej Polsce. W Warszawie, Krakowie oraz Zakopanem odnotujemy 16-18 st. C. Niestety mimo wysokich wyników na termometrach temperatura odczuwalna będzie nieco niższa. Wszystko za sprawą silnego wiatru. W większości kraju ego prędkość nie przekroczy 15 km/h, jednak nad morzem należy spodziewać się podmuchów sięgających 25 km/h.

Pogoda na sobotę 6 października

ycipk-215540

Sobota będzie najcieplejszym dniem nadchodzącego weekendu. Pogoda zachwyci szczególnie na południu i zachodzie kraju. W Krakowie odnotujemy 22 st. C. Zaledwie o jeden stopień chłodniej będzie we Wrocławiu i Zielonej Górze. Nad morzem temperatura utrzyma się na poziomie 17-18 st. C. W sobotę ociepli się również w Białymstoku i Lublinie, gdzie odnotujemy 18 st. C. Pogoda w Warszawie z pewnością zachęci do wyjścia na spacer. Na termometrach w stolicy zobaczymy nawet 21 st. C. Tego dnia wiatr będzie wiał z siłą około 15 km/h. Mocniejsze podmuchy ponownie odnotujemy na wybrzeżu, a także w górach.

Pogoda na niedzielę 7 października

Pogoda w niedzielę będzie bardzo zbliżona do tej, która panowała przez cały weekend. W Warszawie słupki rtęci zatrzymają się na wysokości 21 st. C. Taką samą temperaturę wskażą termometry w Krakowie, Wrocławiu i Lublinie. Niewiele mniej, bo 18 st. C odnotujemy w Zielonej Górze, Białymstoku i Zakopanem. Pogoda w górach może zaskoczyć porannymi opadami deszczu. Wiatr również w niedzielę będzie psuł przyjemną aurę. W większości województw prędkość wiatru nie przekroczy 15 km/h. Jednak nad morzem jego podmuchy będą przekraczały 30 km/h.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-215540

ycipk-215540
ycipk-215540